Doručení zdarma

Po celém světě dopravu

Top kvalita

Dárky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Výměny

SOOCAS TAK BÍLÉ ES3 Xiaomi Mijia Elektrický holicí Strojek Holicí Stroj Digitální Displej LED Dobíjecí 3D Zastřihovač Vousů pro Muže, holicí Strojek Xiaomi soocas tak bílé 3D inteligentní ovládání

SOOCAS TAK BÍLÉ ES3 Xiaomi Mijia Elektrický holicí Strojek Holicí Stroj Digitální Displej LED Dobíjecí 3D Zastřihovač Vousů pro Muže, holicí Strojek Xiaomi soocas tak bílé 3D inteligentní ovládání

sleva

  458.39 Kč 1 018.64 Kč
  • (2)

SKU: w277

Štítky: citilink oficiální obchod, mi holicí strojek, mi xiomi, zhibai, čepel soocas s3, 3d podzimní les, břitva xiaomi, iaomi mi, iqiyi, elektrický holicí strojek xiaomi.

Specifikace:

 • Původ: KN(Původu)
 • Pohlaví: Muž
 • Značka: Xiaomi
 • Typ Položky: Elektrický Holicí Strojek

Elektrický holicí Strojek Xiaomi soocas tak bílé 3D inteligentní ovládání

S novým Xiaomi břitva, žádné další kompromisy.Vrtání nože s self-ostření, suché a mokré holení, osobní nastavení pro pohodlné holení, inteligentní systém, a dva měsíce životnosti baterie.To poskytuje nejvíce hladké holení mezi holicí strojky a непревзойденный komfort pro pokožku.

Vrtání nože s self-ostření

Čepele Xiaomi soocas tak bílé 3D inteligentní ovládání břitva jsou pokryty uhlíkových nanočástic, které zvyšují jejich odolnost proti opotřebení.Hlavním rysem nové Xiaomi břitva je self-ostření systém lopatek.V procesu holení mezi lopatkami, tření se provádí, takže jsou neustále nabroušený.Díky tomu, že zůstane ostrý mnohem déle, poskytuje nejvíce čisté a rychlé holení.

Suché a mokré holení

Suché nebo osvěžující mokré holení s pěnou, díky ochraně ipx67, strojek je zcela voděodolný.Je vhodný jak pro suché a mokré holení s gelem nebo pěnou, která poskytuje dodatečnou ochranu pokožky.Když skončil, jednoduše otevřete holicí hlavy a opláchněte pod proudem vody.

Nejvíce hladké klouzání

Díky speciální kryt, dual kroužky Xiaomi soocas tak bílé 3D inteligentní ovládání břitva snížit plochu kontaktu s kůží, poskytuje nejvíce hladký skluz bez podráždění.

Osobní nastavení pro pohodlné holení

Nastavení pro pohodlné holení vám umožní nastavit vaše osobní preference.Můžete si vybrat jeden ze 2 režimů: jemný pro elegantní a důkladné holení citlivé pokožky a rychle, což vám umožní snížit postupem času, stejně jako je to možné.

Inteligentní Systém

Na intuitivní displej Xiaomi soocas tak bílé 3D inteligentní ovládání břitva zobrazuje všechny potřebné informace, které vám umožní plně využít všech možností vašeho strojku: baterie, indikátor nabíjení, indikátor čištění, indikátor vybití baterie, vyměnitelná hlava ukazatel, silnice, zámek, ukazatel

Dva měsíce životnosti baterie

Xiaomi soocas tak bílé 3D inteligentní ovládání strojek je vybaven 600 mAh baterie.Jen za 90 minut se baterie nabije na 100%.V offline režimu, elektrický holicí strojek je schopen pracovat nepřetržitě po dobu asi jedné hodiny.Se standardní každodenní holení asi minutu, jeden strojek poplatek je dost pro dva měsíce práce.

Specifikace: Článek: Tak Bílé ES3; Elektrické napětí: Univerzální (100-240 V); Baterie: Dobíjecí; doba Nabíjení: 1,5 H; Tři Materiál Čepele: materiál ABS + nerezová ocel; doba Nabíjení: až 60 minut .

Malina Kalina79

  1
2021-02-04

In the description of Xiaomi and some other company came.

Kar Venko

  4
2021-02-03

Let's start with the minuses: 1. incomprehensible discharge for 54%!!! *. Lack of movement of heads *. Low-power, I would like more powerful Pluses: 1. Price, bought for 1446r. 2. not bad shave (sprockets above) But you need to understand the principle of shaving (against hair growth) and then even under 0 specific will be. You can feel a light bristle on the second day... Grab should for a month of charge, but here's "1"

Můžete také rád