Logo Fajninstalater.eu

Klient: Inštalatérske centrum

Hlavná stránka Fajninstalater.eu Náhľad úvodná stránka Fajninstalater.eu

www.fajninstalater.eu

O projektu

Fajn Instalatéři je skupina mladých lidí z Čadce, která se zabývá montáží topení, kotelní kompletací a zřizováním technických zařízení budov (TZB). Jejich cílem je pracovat efektivně, rychle a používat pro klinety ty nejmodernější technologie. Na prvním místě je vždy kvalita a provedení. S tímto důrazem jsme stejně tak navrhli kompletní design jejich webové stránky. Moderní stránka zaměřená na získání nových zákazníků a kompletní prezentaci činnosti firmy.

Úvodná stránka Fajninstalater.eu

Dôraz na detaily

Tak ako firma Inštalatérske centrum kladie dôraz na kvalitu svojich služieb, rovnako sme aj my kládli dôraz na každý detail webovej stránky. Presvedčte sa sami.

Slider na úvodnej stránke prezentujúci hlavné myšlienky firmy

Prehľadná prezentácia fotiek firmy

15+ grafických stránek

Na základě uživatelského výzkumu, detailního seznámení se s klienty zákazníků a fungování samotné firmy, jsme identifikovali a nakreslili 15 jedinečných grafických stránek. Zde jsou některé z nich.

Sekcia blog Sekcia kontakt Sekcia produkty prezentované formou banerov
Sekcia detail blogu Sekcia detail produktu Sekcia výpis produktov

Predstavenie firmy

Jednou z nejdůležitějších úloh projektu bylo kvalitně a smysluplně prezentovat samotnou firmu a její služby. Tato prezentace měla být přímočará, jednoduchá a zapamatovatelná. Sekci O nás jsme proto rozdělili do kratších bloků a každou službu prezentujeme graficky ikonou.

Stránka O nás

Stránka služby

Responzívne verzie

Maximální důraz jsme kladli na mobilní zařízení. Výzvou nebylo jen zmenšit desktopovou verzi stránky do menšího rozfměru, ale vytvořit dokonalý zážitek na každém zařízení.

Responzívny obsah zobrazená na iPade
Responzívny obsah zobrazená na iPade
Responzívny obsah zobrazená na iPade
Responzívny obsah zobrazená na iPade

Ďakujeme za pozretie

Tento web používa na poskytování služeb, personalizaci reklám a analýzu návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým soúhlasíte. Více informací