Žádné kdyby...
od nás dostanete
pořádné weby!

Vytvoříme vám web, na který budete opravdu hrdí. Protože…

Zákazník u vás
nezabloudí

Návrh rozložení webu považujeme za jeden z nejdůležitějších kroků. Na web se díváme očima vašich zákazníků. Je nevyhnutelné, aby se klient uměl na vašem webu rychle zorientovat, cítil se u vás příjemně a dostal se k těm správným informacím bez zbytečného přemýšlení.

Vyhledávač si
vás lehko najde

V dnešní době je potřeba si vyhledávače hýčkat. My jim servírujeme zásadně pouze weby založené na kvalitním kódu, nejnovějších technologiích a plné těch správných klíčových slov, meta tagov a popisků. Všechno vyšperkované z hlediska SEO. Takovýto web je radost vyhledávat.

Obsah si na web
přidáváte sami

Naše uživatelské rozhraní vám umožňuje přidávat, měnit nebo mazat obsah. Administraci webu tedy hravě zvládnete i sami. Vytvořili jsme vlastní CMS - systém pro správu obsahu. Proč? Abychom ho dokázali přizpůsobit podle vašich potřeb a požadavků.

1
Responzívne a mobilné verzie www stránok

Prohlížení funguje
na mobilu i počítači

Řídíme se heslem : “co nejlepší zážitek pro uživatele”. Dbáme na responzivitu designu - na to, aby se web stránka přizpůsobila velikosti obrazovky každého zařízení (tablet, mobil, počítač, notebook) a zobrazovala se správně.

2

Každého osloví
svěží grafika

Potrpíme si na kvalitu a neuznáváme nic jiné, pouze originální a graficky vytříbené webové řešení. Náš šikovný grafik vám zajisté vyčaruje okouzlující web i úsměv na tváři.

Navíc je tu starostlivost
a podpora

O naše klienty se dobře staráme. Pokud potřebujete pomoct, pomůžeme. Pokud potřebujete poradit, poradíme. Záleží nám na tom, aby naše společné dílo kvetlo do krásy a aby se mu dobře dařilo. U nás máte dveře vždy otevřené.

Naše e-shopy
prodávají

Tvoříme e-shopy, které vaši zákazníci lehce najdou, ve kterých se jednoduše zorientují a příjemně nakoupí. O svůj obchod se lehce staráte sami - jednoduše si vkládáte produkty, staráte se a o texty nebo objednávky.

3
Reklama Google Adwords

O vašem webu
se dozví všichni

Kvalitní web nebo e-shop jsme vám už vytvořili, je však zapotřebí se s ním i pochválit. Vytvořením webové stránky nebo e-shopu se totiž celý proces nekončí, zviditelnění je jen další logický krok. Online reklama je neoddělitelnou součástí vaší propagace a my se o ni rádi postaráme.

4

Tento web používa na poskytování služeb, personalizaci reklám a analýzu návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým soúhlasíte. Více informací